Zdalne nauczanie

Zdalne nauczanie z Akademią MSP Ochrony Zdrowia i Urody

Zdalne nauczanie

Informujemy, iż udostępniona została platforma do nauki zdalnej. Prosimy o korzystanie z przygotowanej platformy.

https://msp-platformy.blogspot.com/

Zdalne nauczanie- adresy mail.

Poniżej znajdują się adresy mailowe, które prosimy wykorzystywać w procesie zdalnego nauczania
- Masaż Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Technik usług kosmetycznych I rok Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Technik usług kosmetycznych II rok Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Podologia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Trychologia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Wizaż i kreowanie wizerunku Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Kosmetologia Estetyczna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostatnio zmienianyśroda, 17 czerwiec 2020 23:10
Więcej w tej kategorii: Zdalne nauczanie »