Formularz - Kurs

Formularz - Kurs

Ostatnio zmienianyśroda, 24 maj 2017 21:28
Zdalne nauczanie

Informujemy, iż udostępniona została platforma do nauki zdalnej. Prosimy o korzystanie z przygotowanej platformy.

https://epodreczniki-zawodowe.blogspot.com/

Zdalne nauczanie- adresy mail.

Poniżej znajdują się adresy mailowe, które prosimy wykorzystywać w procesie zdalnego nauczania
- Masaż Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Technik usług kosmetycznych I rok Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Technik usług kosmetycznych II rok Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Podologia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Trychologia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Wizaż i kreowanie wizerunku Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Kosmetologia Estetyczna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.