Kosmetologia estetyczna

Fale radiowe RF

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody realizuje autorski program kształcenia.
Kurs obejmuje zajęcia praktyczne. Absolwent kursu otrzymuje certyfikat upoważniający do wykonywania zabiegów: liposukcji ultradźwiękowej i fal radiowych RF, bipolarnych, tripolarnych i multipolarnych z laserem oraz skrypt edukacyjny.

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy oraz umiejętności praktycznych pozwalających na bezpiecznie i zgodne z zasadami wykonywanie zabiegów z wykorzystania fal radiowych RF i liposukcji kawitacyjnej w kosmetologii.

Efekty usługi, efekty uczenia się/kształcenia

•             Znajomość zasad bezpiecznego przeprowadzania zabiegu z wykorzystania fal radiowych RF i liposukcji kawitacyjnej w kosmetologii.

•             Wiedza na temat wskazań i przeciwskazań do zabiegów z wykorzystania fal radiowych RF i liposukcji kawitacyjnej w kosmetologii.

•             Umiejętność doboru procedur i techniki do zabiegów z wykorzystania fal radiowych RF i liposukcji kawitacyjnej w kosmetologii.

Program nauczania:

 

Zasady dezynfekcji narzędzi pracy i aparatury do fal radiowych i liposukcji ultradziękowej
Omówienie urządzenia do przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych RF bipolarnych, tripolarnych i multipolarnych oraz liposukcji ultradziękowej.
Wskazania i przeciwwskazania do wykonywania poszczególnych zabiegów. Karta pacjenta. Wywiad klasyfikacyjny.
Przygotowanie skóry do zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych RF bipolarnych, tripolarnych i multipolarnych oraz liposukcji ultradziękowej
Częstotliwość wykonywania zabiegów.
Pielęgnacja skóry po zabiegu
Zajęcia praktyczne na modelu.

Cena szkolenia: 1500 zł

Przy zapisie poprosimy o:
podanie o przyjęcie na kurs
dowód tożsamości do wglądu

W trakcie szkolenia pracujemy na urządzeniu wykorzystywanym przede wszystkim do użytku profesjonalnego w gabinetach. Zabiegi wykonywane są w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz ciała.

Program szkolenia jest autorskim programem i stanowi własność intelektualną Akademii MSP Ochrony Zdrowia i Urody. Jednocześnie informujemy, iż program podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów są zastrzeżone.

Przy zakupie urządzenia szkolenie gratis
Koszt urządzenia 4900zł

Ostatnio zmienianypiątek, 19 kwiecień 2019 17:43