Loading...

Hydroksyapatyt wapnia (CaHA) to substancja, która od lat budzi zainteresowanie w świecie medycyny estetycznej. Jego zastosowanie jest szerokie, ale równie szerokie są kontrowersje z nim związane. Czy jesteś gotowy zgłębić tajniki CaHA i rozwiać swoje wątpliwości?
Pomimo wielu już lat stosowania preparatów z CaHA, w dalszym ciągu profesjonaliści, co oczywiście jest zrozumiałe – mają obawy przed ich wykorzystywaniem. Przygotowaliśmy to szkolenie aby przybliżyć Wam tajniki bezpieczeństwa zastosowania hydroksyapatytu wapnia.
Stawiamy na weryfikację kompetencji, one są możliwe tylko na szkoleniach stacjonarnych.

Dlaczego Szkolenia stacjonarne? – bo chcemy mieć z kursantem bezpośredni kontakt, to komfortowa forma poszerzenia wiedzy i skonfrontowania posiadanych już informacji i Twoich kompetencji.

Zapraszamy na to szkolenie zarówno osoby rozpoczynające przygodę z medycyną estetyczną, które nie znają jeszcze hydroksyapatytu wapnia, ale pracują w medycynie estetycznej od minimum 3 lat, jak i doświadczonych zabiegowców, lekarzy, stomatologów, ratowników medycznych, pielęgniarki oraz dla osób, które chcą sprawdzić posiadane informację o preparatach z CaHA.

Program
1. Mechanizm działania substancji biostymulujących
2. Hydroksyapatyt – budowa, pochodzenie.
3. Zastosowanie w medycynie estetycznej.
4. Wskazania i przeciwwskazania.
5. Efekty uboczne
6. Sposoby przeciwdziałania powikłaniom.
7. Przegląd preparatów dostępnych na rynku.
8. Metody pracy, techniki podawania. Mirror face.
9. Kwalifikacja pacjenta
10. Ocena zaawansowania procesów starzenia, ubytków tkankowych
11. Zaplanowanie zabiegu
12. Strefy zabiegowe oraz techniki iniekcji
13. Q&A – pytania uczestników, dyskusja.

1 dzień – 3500 PLN
Szkolenie indywidualne 4000 PLN