Loading...

Liftingujący masaż twarzy bańkami

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody realizuje autorski program kształcenia.
Dbamy o to, by uczestnicy szkolenia opanowali stronę praktyczną tematu w stopniu doskonałym, dlatego czas trwania kursu dostosowany jest do potrzeb ćwiczących (godzina zakończenia może ulec zmianie). Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym lub stacjonarnym. Absolwent kursu otrzymuje certyfikat oraz skrypt edukacyjny.

Masaż próżniowy bańkami silikonowymi, zastosowany umiejętnie na twarzy i dekolcie, skutkuje ujędrnieniem, zwiększeniem napięcia skóry, uniesieniem policzków, likwidacją obrzęków i fałd tłuszczowych. Dodatkowe zastosowanie odpowiednich technik napinania mięśni twarzy oraz masażu z wykorzystaniem naturalnych olejów i olejków eterycznych sprawia, że każda twarz po 40 minutowym zabiegu wygląda promieniście i dużo młodziej.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych praktykowaniem tradycyjnych, naturalnych metod walki ze skutkami upływającego czasu jako alternatywy dla metod konwencjonalnych, jak również profilaktyki związanej ze skórą. Zabiegi te mogą również służyć jako autoterapia, a także wzbogacić ofertę gabinetów kosmetycznych i naturoterapeutycznych.

Cel edukacyjny

Po ukończeniu szkolenia uczestnik będzie posiadał wiedzę o technikach masażu liftingującego twarzy bańkami – masażu próżniowego twarzy. Samodzielnie wykonywał zabiegi masażu. Uczestnik będzie potrafił zdiagnozować potrzeby klienta przy szczególnym zwróceniu uwagi na wskazania i przeciwwskazania wykonywanych w masażu liftingującego twarzy bańkami . Uczestnik będzie bardziej komunikatywny i otwarty na potrzeby klienta

Efekty uczenia się/kształcenia

Dzięki szkoleniu uczestnik poszerzy swój zakres wiedzy i umiejętności w zakresie technik manualnych. Będzie stosować informacje o podmiocie świadczącym usługę. Po ukończeniu szkolenia uczestnik osiągnie określone efekty uczenia się i najważniejsze umiejętności z zakresu wykonywania masażu próżniowego, liftingującego twarzy bańkami, które można w praktyce wykorzystać zaraz po ukończeniu szkolenia. Po ukończeniu szkolenia uczestnik osiągnie określone efekty uczenia się, tj. będzie: – posiadał wiedzę o technikach stosowanych w masażu, posiadał wiedzę teoretyczną i praktyczną umożliwiającą wykonywanie masażu liftingującego twarzy bańkami.

EFEKTY ZABIEGÓW:

– likwidacja obrzęków i zastojów w tkankach,

– uaktywnienie krwioobiegu,

– wydalenie ze skóry produktów toksycznych,

– znaczne wygładzenie zmarszczek płytkich i głębokich (tzw. lwia zmarszczka, zmarszczki klauna),

– wygładzenie fałdu nosowo – policzkowego,

– wyszczuplenie podbródka, zmniejszenie fałd tłuszczowych,

– pobudzenie produkcji kolagenu w tkankach (regeneracja włókien kolagenowych),

– ujędrnienie, zwiększenie napięcia skóry twarzy, szyi i dekoltu,

– wysmuklenie szyi,

– likwidacja „worków” i sińców pod oczami,

– uniesienie policzków.

W PROGRAMIE:

– wskazania i przeciwwskazania do terapii bańkami,

– mięśnie twarzy

– przyczyny powstawania zmarszczek,

– działanie baniek próżniowych,

– dobór odpowiednich olejków do masażu,

– olejki eteryczne i ich wpływ na skórę twarzy,

– techniki relaksacyjne i wzmacniające mięśnie twarzy,

– część praktyczna – m.in. masaż z elementami kobido i bańkami próżniowymi, masaż dla klientów/klientek – przygotowawczy, manualny oraz techniki pracy bańkami próżniowymi.

Inwestycja: 800 PLN

Udostępnij!