Loading...

NANODERMALIZATOR został stworzony do zabiegów prewencji starzenia, liftingu, odmładzania, eliminacji łysienia i frakcyjnej odnowy skóry twarzy, ciała oraz głowy.

Nanodermalizator skóry to połączenie nanotechnologii, augmentacji w warstwy skóry właściwej i autologicznej redermalizacji mezodermy, epidermy i eliminacji alopaci.

Nanodermalizator skóry to połączenie nanotechnologii, augmentacji w warstwy skóry właściwej i autologicznej redermalizacji mezodermy, epidermy i eliminacji alopaci.

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody realizuje autorski program kształcenia. Czas trwania szkolenia jeden dzień. Zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym lub zaocznym. Absolwent szkolenia otrzymuje certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegu mezoterapii igłowej z wykorzystaniem nanodermalizatora oraz skrypt edukacyjny. Szkolenie ma charakter praktyczny. Zabiegi wykonywane są na modelkach.

Cel edukacyjny

Nabycie przez uczestnika wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych, umożliwiających samodzielne wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej (medycyny estetycznej), polegających na mikronakłuwaniu techniką mezoterapii mikroigłowej, nanobrazji, BB Glow i aplikowaniu w wybrane obszary skóry specjalistycznych preparatów z zawartością substancji aktywnych. Celem mezoetarpii mikroigłowej z wykorzystaniem nanodermalizatora jest pobudzenie skóry do intensywnej przebudowy, poprzez wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego. Kluczową rolę spełnia tu cytokina TGF-β, dzięki niej pobudzane są fibroblasty co z kolei aktywuje kolagen typu I i III. Uzyskujemy to poprzez bardzo gęste mikronakłucia na całej twarzy (w tym w okolicy oczu , ciele oraz skórze głowy (terapia łysienia).

Cel usługi Szczegółowe informacje o usłudze

Uczestnik zdobywa wiedzę z zakresu przeprowadzania zabiegu mikroiniekcji odpowiednio ustawiając szybkość i głębokość nakłuć w urządzeniu medycznym nanodermalizator. Uczestnik potrafi wykorzystywać i stosować w praktyce zasób posiadanej i nabytej wiedzy oraz umiejętności, z poczuciem odpowiedzialności za swoje działania. Trafnie dobiera odpowiedni zestaw preparatów do zabiegu zgodnie z ustalonym celem terapeutycznym.

Program nauczania:

 1. Procedury z zakresu higieny w gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej
 2. Metody i środki oraz ogólne zasady dezynfekcji i sterylizacji narzędzi pracy, stanowiska
 3. Technika wykorzystania nanodermalizatora w mezoterapii mikroigłowej, nanobrazji, BB Glow
 • przygotowanie klienta do zabiegu
 • przygotowanie roztworów do zabiegu
 • dobór pracy nanodermalizatora
 • dobór roztworów
 1. Wskazania do zabiegów
 2. Przeciwwskazania do zabiegów
 3. Pielęgnacja domowa
 4. Technika wykonania zabiegu na twarz
 5. Technika wykonania zabiegu na skórę głowy – omówienie
 6. Technika wykonania zabiegu na dłonie – omówienie
 7. Technika wykonania zabiegu na ciało – likwidacja tkanki tłuszczowej / cellulitu – omówienie

Czas trwania 1 dzień

Cena 1500 PLN

Zakup urządzenia 3500 PLN, szkolenie gratis

www.nanodermalizator.pl

 

www.nanodermalizator.pl